Na każdym etapie naszego związku, do twojego łóżka wkrada się rutyna. Zastanawiasz się co wtedy robić, nic prostszego-wystarczy abyś to ty przejęła inicjatywę. Zrób pierwszy krok i zaskocz go. Dzięki nowym pomysłom wasz seks może znów stać się taki jak kiedyś.

 

Sposoby na udany seks

Naukowcy badający pracę naszego mózgu udowodnili, że jednoczesne prowokowanie kilku zmysłów zdecydowanie pobudza obszar naszego mózgu, co może powodować niezwykły orgazm. Jeżeli kochacie się w jednej pozycji, zmieniaj ułożenie waszych ciał. Czasami wystarczy niewielka zmiana w ułożeniu ręki czy nogi, żeby partner doznał nowych rozkoszy. Stawiajmy na różnorodność, stosuj masaż punktowy, uciskowy, z wykorzystaniem kciuków, palców, nadgarstków i całych dłoni. Co jakiś czas rób przerwy i wstrzymaj oddech i nie wykonując żadnych działań. To będzie dobry znak, że po takich przystankach będziesz miała ochotę na jeszcze więcej. Rozluźniaj mięśnie oraz usta jak najczęściej. W grze wstępnej możesz zaopatrzyć się w różnego rodzaju gadżety, które uatrakcyjnią wasz seks. Za każdym razem informuj partnera o swoich odczuciach i oczekiwaniach, nie czekaj na odpowiedni moment, aż sam się domyśli, bo możesz się nie doczekać. Wiele kochanków upiera się że prezerwatywa zmniejsza przyjemność z uprawiania seksu, pamiętaj jednak, że kwestia waszego zdrowia jest w tym przypadku najważniejsza.

 

Zaskoczenie w seksie

Zróbcie mały eksperyment i zamieńcie się rolami. Jeżeli zazwyczaj większość czynności w łóżku wykonujesz ty, to zaskocz partnera dodatkową aktywnością. Być może nowa rola w łóżku tak ci się spodoba, że nie będziesz chciała już wrócić do tej poprzedniej. Jeśli jesteś osobą nieśmiałą i z reguły kochasz się w ciemnościach, zapal światła lub użyj świec, dalej będziesz czuła się komfortowo i swobodnie, a dodatkowy nastrój, sprawi, że twój partner również poczuje się przy tobie pewniej. Odważ się i zrób następny krok do przodu. Możesz się przebrać i wystąpić przed partnerem jako pielęgniarka, nauczycielka lub sekretarka, twój mężczyzna również może ucharakteryzować się na kierowcę rajdowego lub batmana. Jak pokazują badania, wyżej wymienione przykłady najbardziej podniecają oboje partnerów. Nie musimy od razu nakładać całego charakterystycznego stroju, wystarczy że użyjemy gadżetu np: może to być czepek czy kask. Bądź niegrzeczna, zwłaszcza, gdy na co dzień jesteś spokojną i stonowaną osobą, w łóżku ze swoim partnerem, możecie czuć się komfortowo, pamiętajcie, że o takich zabawach wiecie tylko wy, także nie ma się czego wstydzić. Miłość francuska, może być miłym zaskoczeniem dla was obojga. Przestudiuj te strefy partnera, które do tej pory były dla ciebie tematem tabu, rób to ostrożnie, aby nie zrazić go do siebie. Mężczyźni również posiadają tajny punkt g oraz wrażliwe sfery, wielu z nich nawet nie wie, że delikatny masaż tych miejsc zapewni im niebywałe uniesienie. Uwiedź go swoim wyglądem. Jeśli pokazujesz się partnerowi głównie w ubraniu i niechętnie się przed nim rozbierasz, odważ się i śmiałym ruchem odsłoń jak najwięcej. Na pewno każda kobieta za swoje atuty uważa inne części ciała, wykorzystaj to, za pomocą bielizny, która podkreśli to czego twój mężczyzna nie dostrzegał wcześniej.