Totalizator Sportowy od lat spełnia marzenia graczy.

Nawet, jeżeli sam nie grasz, to na pewno wiesz o ich istnieniu, a może masz znajomych regularnie „puszczających lotka” – zakłady Totalizatora Sportowego, dostarczają niezmiennie od wielu lat emocji. Totalizator Sportowy podkreśla na swojej stronie internetowej, że jest dumny, iż od przeszło 60 lat wspiera sport i kulturę, poprzez przekazywanie sporych dofinansowań dla tych istotnych dziedzin życia.

W jakich zakładach mogę wziąć udział?

Każdy z pewnością znajdzie swoje ulubione gry i szczęśliwe liczby, faktycznie wybór jest duży. Najbardziej rozpoznawalne zakłady, to Lotto – czyli znane od lat (a dokładnie od 1957 roku) typowanie 6 liczb. Gdy dochodzi w nich do kumulacji, wyniki lotto są śledzone przez miliony graczy. Eurojackpot to ulubiona gra Europejczyków, gdzie możesz zwiększyć szanse grając systemem, a wygrane nierzadko są wielomilionowe. Multi Multi – gra, w której to od ciebie zależy czy typujesz 1 czy 10 liczb, a wiadomo, że im więcej, tym nagroda będzie wyższa. Ekstra Pensja, w której główna wygrana wynosi 5 000 złotych, ale będzie wypłacana co miesiąc przez 20 lat. Jeżeli nie chcesz wydawać dużych pieniędzy sprawdź grę Mini Lotto, gdzie koszt zakładu wynosi tylko 1,5 złotego. Są też ciekawe opcje, jeżeli lubisz błyskawiczne wygrane – gry Keno i Szybkie 600, w których losowania odbywają się co 4 minuty.

Czy wiesz gdzie znaleźć wyniki lotto?

Telewizja, program TVP3 – oczywiście to logiczne, a przy okazji oglądanie losowań na żywo najbardziej rozpala emocje. Internet – możesz na żywo oglądać transmisję ze studnia Lotto, ale wiadomo, że w dzisiejszych czasach mało kto może sobie pozwolić na komfort zasiadania przed ekranem o określonej porze, dlatego archiwalne wyniki lotto też łatwo odnajdziesz w internecie. Najprościej zajrzeć na stronę Lotto, możesz też szukać na znanych portalach informacyjnych czy dedykowanych tematowi gier liczbowych stronach. Stacjonarnie – jeżeli cenisz sobie kontakt z ludźmi, choć w sytuacji pandemii nie jest to pożądane, możesz udać się do najbliższego punktu Lotto i zapytać, bądź samodzielnie odczytać z tablicy informacyjnej liczby z ostatnich losowań dla poszczególnych gier. Na pewno będą tam wypisane, wraz z informacją o rekordowej aktualnie wygranej i kumulacji.

Kiedy odbywają się losowania?

Studio lotto odbywa się codziennie o godzinie 14:00 i 21:50, poznasz wtedy wyniki np. Multi Multi, Kaskady czy Ekstra Pensji. Na żywo, wyniki lotto są jedynie we wtorki, czwartki i soboty o 21:50, gdyż wtedy mają miejsce losowania dla gry Lotto. Natomiast w przypadku Eurojackpot losy wygranej ważą się w piątki pomiędzy godziną 20 a 21.